Aktualności

Cudowna Europa (2016-07-05)

Kampania „Europa. Otaczają nas cuda” to inicjatywa Dyrekcji Generalnej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP Komisji Europejskiej promująca turystykę w Europie. Celem tej kampanii jest pokazanie, że nie musisz jechać daleko, aby doświadczyć niezwykłego piękna Europy —cuda znajdują się tuż za progiem Twojego domu.

Ten projekt to odkrywcza podróż po Europie, która zachęci Cię do wybierania mniej uczęszczanych ścieżek. Kampania „Europa. Otaczają nas cuda.” ma pomóc w poznaniu ukrytych cudów Europy i nakłonić do przejęcia inicjatywy: odkrywaj kręte alejki Europy, spaceruj po jej miastach i miasteczkach, podróżuj pociągiem i zatrać poczucie czasu, podziwiając niesamowite krajobrazy. Europa różni się od wszystkich innych kierunków podróży. Jest skarbnicą zróżnicowanych, praktycznych i ciekawych celów wyjazdów turystycznych, które czekają na to, by je odkryć, poznać i docenić. Wystarczy jeden krok, aby doświadczyć różnorodności wyjątkowych, niezwykłych i mało znanych miejsc, które zmienią Twoje myślenie o naszym kontynencie.

W ramach kampanii „Europa. Otaczają nas cuda.” dostępna jest interaktywna Mapa cudów umożliwiająca Europejczykom przesyłanie zdjęć swoich odkryć. Opowiedz, jakie ukryte cuda, smaki i historie udało Ci się poznać w Europie! Korzystając z Mapy, uczestnicy mają szansę zdobyć wspaniałe nagrody, zainspirować innych, a także znaleźć inspirację dla siebie. Mapa dostępna tutaj: https://apps-europa.eu/Tourism/wondersineu/fboauthlogin

Znajdź więcej informacji na temat kampanii na stronie: http://europa.eu/readyforeurope/#/pl/

Aby uzyskać więcej informacji na temat kampanii w Polsce, skontaktuj się poprzez e-mail: lub telefonicznie pod numerem 500 134 371.

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2017-05-24 12:54:45
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!