Dane kontaktowe

Punkt EUROPE DIRECT
Zielona Góra

ul. Podgórna 7, pokój 143
65-057 Zielona Góra

tel. +48 95 785 11 45
tel. +48 95 785 11 47
tel. +48 881 969 648
tel. +48 664 940 061

europedirect-zielonagora@lubuskie.uw.gov.pl

Aktualności

Lubuscy uczniowie pokażą swoje klasy (2013-09-23)

„Pokażcie klasę” to plebiscyt Gazety Lubuskiej skierowany do klas wszystkich lubuskich szkół. Doceniając rangę przedsięwzięcia w regionie i biorąc pod uwagę rolę młodzieży w przyszłości województwa do organizacji czwartej edycji konkursu przyłączył się Wojewoda Lubuski Jerzy Ostrouch.

- Wierzę, że dzięki organizacji plebiscytu poznamy wielu młodych aktywnych Lubuszan, którzy dzisiaj zaprezentują swoje klasy, a wkrótce będą współtworzyć scenę gospodarczo-polityczną naszego regionu. Organizując udział klasy w plebiscycie dadzą dowód swoich umiejętności i chęci angażowania się w życie szkolnej społeczności – przekonuje wojewoda Jerzy Ostrouch.

Wojewoda z uznaniem odniósł się do celów konkursu, do których należą promocja kultury kibicowania, pokazywanie dobrych wzorców i poznawanie drużyn rywali sportowych. – Warto szukać różnych możliwości i podejmować kolejne przedsięwzięcia, aby jak najczęściej uczyć młodzież bezpiecznego kibicowania, w ten sposób wszyscy mamy szansę wpływać na to, co będzie się w przyszłości działo na stadionach - mówi Wojewoda Lubuski.

Zadaniem finałowym będzie wykonanie filmu lub prezentacji o sportowej drużynie, której klasa kibicuje i jednocześnie przygotowanie artykułu, który będzie promował jej rywala.

Przedsięwzięcie Gazety Lubuskiej wspiera również Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Zielona Góra działający przy Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

Regulamin i szczegóły konkursu.

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2013-09-23 12:22:45
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!