Aktualności

Jak skutecznie aplikować o unijne środki- zaproszenie na warsztaty (2017-03-10)

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z zakresu kreatywnego podejścia do projektów o  środki z  UE ze szczególnym uwzględnieniem programu Jean-Claude'a Junckera. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak skutecznie pozyskać środki unijne, co to jest kreatywne i twórcze myślenie, jak skutecznie wykonać analizę SWOT i co z tym wszystkim wspólnego ma plan inwestycyjny Junckera to zapraszamy w poniedziałek 20 marca do Sulechowa. Warsztaty są  bezpłatne.

Celem warsztatów jest nauczenie uczestników kreatywnych metod postępowania przy aplikowaniu do programów o środki UE ze szczególnym uwzględnieniem programu Jean-Claude'a Junckera. Dzięki warsztatom uczestnicy lepiej zapoznają się z głównymi celami programu Jean-Claude'a Junckera, a dzięki kreatywnemu podejściu nauczą się lepiej wykorzystywać możliwości finansowania  realizowania swoich projektów.

Tematyka.

–        Zapoznanie się z programem Jean-Claude'a Junckera i wybranymi wartościami programu, które mogą być realizowane w lokalnych środowiskach.

–        Omówienie technik kreatywnych związanych z zarządzaniem projektami.

–        Elementy analizy SWOT.

Forma i charakter.

Forma warsztatów umożliwia aktywne uczestnictwo, dzięki czemu biorący w nich udział wzmacniają umiejętności praktyczne, jednocześnie zapoznając się z zasadami ogólnymi programu Jean-Claude'a Junckera oraz zasadami zarządzania projektami, tworząc podczas warsztatów symulacje konkretnych projektów mających na celu realizację programu Jean-Claude'a Junckera. Liczba uczestników maksymalnie 20 osób.

Uwaga. Uczestnicy mogą podczas warsztatów pracować na swoimi realnymi projektami.

Odbiorcy.

Pracownicy samorządowi, nauczyciele, radni, przedstawiciele środowisk NGO,

Warsztaty odbędą się 20 marca 2017 r. w Sulechowie, Budynek Główny Rektoratu PWSZ, sala nr  2 w godz. 9.00-14.00

Zapisy mailowe: (proszę wskazać imię i nazwisko uczestnika)

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2017-03-21 11:37:07
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!