Aktualności

Turniej debatancki dla młodzieży z UE w tle (2017-04-06)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra wspólnie z Instytutem Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i Kołem Naukowym Studentów Unia Debat Oksfordzkich zaprasza serdecznie młodzież ponadgimnazjalną z województwa lubuskiego do uczestnictwa w warsztatach z zakresu organizacji debat oksfordzkich oraz do udziału w turnieju debatanckim, który będzie podsumowaniem warsztatów.

Co proponujemy?

Podczas jednodniowych warsztatów, które odbędą się w Zielonej Górze w dniach 9 i 10 maja 2017 r. w godz. od 9.00 do 15.00 uczniowie poznają tajniki organizacji debat oksfordzkich i podstawy warsztatu profesjonalnego mówcy. W drugim etapie uczniowie wezmą udział w zajęciach z zakresu integracji europejskiej przygotowujących merytorycznie do udziału w turnieju. Finałem projektu będzie turniej międzyszkolny, który odbędzie się 7 czerwca 2017 r. w Zielonej Górze, podczas którego uczniowie wezmą udział w debatach oksfordzkich, gdzie dyskutować będziemy na temat bieżących wyzwań stojących przed Unią Europejską.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. Dla zwycięzców turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Kogo szukamy?

Do projektu poszukujemy 8 pięcioosobowych drużyn składających się z uczniów szkół ponadgimnazjalnych (licea, technika, szkoły zawodowe). Każda drużyna musi wskazać nauczyciela ze swojej szkoły, który będzie ich opiekunem.

Zgłoszenia można dokonać wypełniając kartę zgłoszeniową i przesyłając ją na adres: do dnia 30 kwietnia 2017 r.

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
Karta zgłoszeniowa - Turniej Debatancki Karta zgłoszeniowa - Turniej Debatancki 2017-04-06 08:59
Monika Kujawska - Marszałek
206KB Karta zgłoszeniowa - Turniej Debatancki pobierz
PLAKAT Turniej debatancki PLAKAT Turniej debatancki 2017-04-06 08:58
Monika Kujawska - Marszałek
273.91KB PLAKAT Turniej debatancki pobierz

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2017-06-14 10:32:21
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!