Aktualności

Unijne dotacje dla sektora MŚP (2017-07-07)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła III etap naboru w ramach konkursu Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego – 4 Stock. Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Przedsiębiorcy mogą starać się o nawet 800 tys. zł dofiansnowania.

Dofinansowanie w ramach konkursu mogą uzyskać projekty dotyczące zakupu przez wnioskodawcę usług doradczych na przygotowanie niezbędnej dokumentacji do pozyskania kapitału o charakterze udziałowym na rynkach kapitałowych (GPW, NewConnect, zagraniczne rynki regulowane) lub o charakterze dłużnym poprzez emisję obligacji na rynku Catalyst.

W ramach projektu przedsiębiorca może uzyskać pomoc w przygotowaniu dokumentów, profesjonalną pomoc doradczą i dofinansowanie do 800 tys. PLN.

Konkurs w ramach III etapu trwa do 20 sierpnia 2017 r. Kolejny i ostatni IV etap naboru ogłoszony zostanie 21 sierpnia, a zakończy się 20 listopada.

Ogłoszenie o konkursie i dokumentacja dostępne są TUTAJ.

Pytania można przesyłać do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na adres poczty elektronicznej: i telefonicznie 22 432 89 91-93.

Istnieje także możliwość kontaktu z pracownikami Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim. Dane kontaktowe znajdą Państwo TUTAJ.

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2017-07-07 22:12:55
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!