Aktualności

Kalendarze europejskie (2017-10-06)

Co roku sieć informacyjna Europe Direct w Polsce zarządzana przez Komisję Europejską wydaje kalendarze europejskie dla uczniów. Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Zielona Góra otrzymał właśnie kalendarze na nowy rok szkolny 2017/2018. Publikacja jest współfinansowana ze środków unijnych i jest bezpłatna. Kalendarze są przygotowane dla uczniów wszystkich typów szkół. Jak otrzymać kalendarz? Mamy trzy możliwości:
1. Wszystkie szkoły, w których w październiku odbędą się lekcje europejskie organizowane przez nasz Punkt otrzymają kalendarze dla uczniów. Również uczestnicy naszych najbliższych imprez mogą otrzymać kalendarz.
2. Od najbliższego poniedziałku zapraszamy zainteresowane szkoły do odbioru kalendarzy dla uczniów bezpośrednio w naszym biurze (Zielona Góra, ul. Podgórna 7, I piętro, pok. 143 w godz. 7.00-15.00).
3. Zaplanowaliśmy również możliwość wysłania części kalendarzy do szkół spoza Zielonej Góry- prosimy zgłaszać takie zapotrzebowanie na nasz adres mailowy. Decyduje kolejność napływających zgłoszeń. (W paczce mieści się 26 kalendarzy. Wysyłamy jedną paczkę do szkoły).

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2017-10-06 11:50:52
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!