Aktualności

Konkurs „TEMAT: EUROPA” (2017-10-31)

Jesteś nauczycielem i masz własne pomysły jak ciekawie przekazywać wiedzę o Europie? Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz sieć Team Europe zapraszają pedagogów wszystkich przedmiotów oraz pracowników bibliotek w szkołach ponadpodstawowych do udziału w konkursie organizowanym z okazji 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich. Termin nadsyłania prac upływa 15 listopada.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie scenariusza lekcji o tematyce europejskiej, w którym podzielą się swoją kreatywnością i pomysłami na zaangażowanie uczniów.

Prace konkursowe oceniane będą zarówno pod względem formalnym, jak i merytorycznym. Jurorzy wezmą pod uwagę kreatywność, innowacyjność, wartość i poprawność merytoryczną oraz wykonalność scenariusza.

 EUROPA”

Nagrodą w konkursie jest udział wraz z pozostałymi laureatami w trzydniowym wyjeździe studyjnym do Brukseli na spotkania z przedstawicielami instytucji unijnych. Ponadto 15 najlepszych scenariuszy zostanie opublikowanych przez Komisję Europejską w Polsce.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej: http://www.lekcjaeuropejska.pl/ (link is external)

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2017-10-31 14:52:07
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!