Aktualności

Warsztaty debatanckie w Gorzowie Wlkp. (2018-04-11)

Gorzowskimi warsztatami z organizacji debat oksfordzkich dla uczniów szkół średnich rozpoczęliśmy realizację projektu pn. „Turniej debatancki dla młodzieży z Unią Europejską w tle”. W dzisiejszym szkoleniu wzięli udział uczniowie z Sulęcina, Wschowy i Gorzowa Wlkp.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra wspólnie z Instytutem Politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprosił młodzież ponadgimnazjalną z województwa lubuskiego do uczestnictwa w warsztatach z zakresu organizacji debat oksfordzkich oraz do udziału w turnieju debatanckim, który będzie podsumowaniem warsztatów.

Podczas jednodniowych warsztatów, które odbywają się w Gorzowie Wlkp. oraz Zielonej Górze uczniowie poznają tajniki organizacji debat oksfordzkich i podstawy warsztatu profesjonalnego mówcy. W drugim etapie uczniowie wezmą udział w zajęciach z zakresu integracji europejskiej przygotowujących merytorycznie do udziału w turnieju. Finałem projektu będzie turniej międzyszkolny, który odbędzie się 24 maja 2018 r. w Zielonej Górze, podczas którego uczniowie wezmą udział w debatach oksfordzkich, gdzie dyskutować będziemy na temat bieżących wyzwań stojących przed Unią Europejską.

Powiązana galeria zdjęć:

  • Wszystkie galerie:

Warsztaty debatanckie w Gorzowie Wlkp.

Warsztaty debatanckie w Gorzowie Wlkp.
Warsztaty debatanckie w Gorzowie Wlkp.
Warsztaty debatanckie w Gorzowie Wlkp.
Warsztaty debatanckie w Gorzowie Wlkp.

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2018-04-11 13:14:35
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!