Aktualności

Co dla Ciebie znaczy Europa – konkurs na filmik (2018-11-07)

Z inicjatywy Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Zielona Góra w III Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze ruszył  konkurs europejski. Zadanie konkursowe polega na nakręceniu filmiku za pomocą telefonu komórkowego przedstawiającego artystyczną wizję na temat „Co dla Ciebie znaczy Europa”. 

Uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze filmy konkursowe mogą dostarczać na nośniku w formacie mp4 do Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Zielona Góra przy ul. Podgórnej 7, pok. 143 lub wysyłać  mailem na adres do 13 grudnia 2018 r. Długość filmu nie może przekraczać 1 minuty. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 18 grudnia 2018 r. Komisja konkursowa przyzna trzy nagrody za I, II i III miejsce. 

I miejsce tablet

II miejsce czytnik ebook

III miejsce adapter bluetooth 

Jednocześnie zostanie przyznana nagroda publiczności w drodze głosowania  internetowego. Na Facebooku Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Zielona Góra filmik, który otrzyma największą ilość głosów otrzyma nagrodę publiczności – tablet.

Głosowanie na Facebooku rozpocznie się od 14 grudnia od godziny 12.00 i potrwa do 16 grudnia do godziny 24.00. 

Celem Konkursu jest  promocja województwa lubuskiego oraz popularyzacja wiedzy o dorobku kulturowym UE i jego wpływie na kształt Unii Europejskiej oraz kształtowanie postawy świadomego Europejczyka. Przedsięwzięcie ma być także inspiracją  do dialogu o kształt Europy, a także okazją do wyrażenia opinii przez młodych  Europejczyków na temat ich potrzeb i zainteresowań.  Konkurs realizowany jest w obchodzonym Europejskim Roku Dziedzictwa Kulturowego jego misją jest również podkreślenie osobliwego charakteru województwa lubuskiego.

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
Konkurs na filmik - plakat Konkurs na filmik - plakat 2018-11-07 21:11
Monika Kujawska - Marszałek
45.64KB Konkurs na filmik - plakat pobierz

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2018-12-20 12:36:57
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!