Aktualności

Turniej debatancki dla szkół średnich- zgłoszenia (2020-01-13)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra wspólnie z Instytutem Nauk o  Polityce i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza serdecznie młodzież szkół średnich z  województwa lubuskiego do uczestnictwa w warsztatach z zakresu organizacji debat oksfordzkich oraz do udziału w turnieju debatanckim, który będzie podsumowaniem warsztatów. 

Co proponujemy?

Podczas jednodniowych warsztatów, które odbędą się w Gorzowie Wlkp. w dniu 10 marca 2020 r. oraz w Zielonej Górze w dniu 11 marca 2020 r. w godz. od 9.00 do 15.00 uczniowie poznają tajniki organizacji debat oksfordzkich i podstawy warsztatu profesjonalnego mówcy. W  drugim etapie uczniowie wezmą udział w zajęciach z zakresu integracji europejskiej przygotowujących merytorycznie do udziału w turnieju (marzec-kwiecień 2020 r.). Finałem projektu będzie turniej międzyszkolny, który odbędzie się 23 kwietnia 2020 r. w Zielonej Górze, podczas którego uczniowie wezmą udział w debatach oksfordzkich, gdzie dyskutować będziemy na temat bieżących wyzwań stojących przed Unią Europejską.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. Dla zwycięzców turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. 

Kogo szukamy?

Do projektu poszukujemy 8 pięcioosobowych drużyn składających się z uczniów szkół średnich (licea, technika, szkoły zawodowe). Każda drużyna musi wskazać nauczyciela ze  swojej szkoły, który będzie ich opiekunem. W przypadku większej ilości uczestników o  udziale w projekcie będzie decydować kolejność nadsyłanych zgłoszeń.

Zgłoszenia można dokonać wypełniając kartę zgłoszeniową i przesyłając ją na adres: do dnia 6 marca 2020 r.

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
Turniej debatancki - zgłoszenie Turniej debatancki - zgłoszenie 2020-01-13 08:53
Monika Kujawska - Marszałek
207KB Turniej debatancki - zgłoszenie pobierz

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2020-03-05 18:24:30
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!