Dane kontaktowe

Punkt EUROPE DIRECT
Zielona Góra

ul. Podgórna 7, pokój 143
65-057 Zielona Góra

tel. +48 95 785 11 45
tel. +48 95 785 11 47
tel. +48 881 969 648
tel. +48 664 940 061

europedirect-zielonagora@lubuskie.uw.gov.pl

Aktualności

Ankieta dotycząca satysfakcji z usług punktu EUROPE DIRECT w Polsce (2021-11-05)

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej satysfakcji z usług sieci EUROPE DIRECT w Polsce. Informacje, które w ten sposób uzyska Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce pomogą ulepszyć funkcjonowanie sieci EUROPE DIRECT.

W ten sposób również EUROPE DIRECT Zielona Góra będzie mógł lepiej funkcjonować promując wiedzę o UE w województwie lubuskim.

Sieć EUROPE DIRECT

Punkty EUROPE DIRECT stale i w aktywny sposób komunikują się z obywatelami, aby przyczynić się do zwiększenia poczucia odpowiedzialności za projekt europejski. Działania informacyjne i służące zaangażowaniu obywateli prowadzone przez punkty EUROPE DIRECT umożliwiają obywatelom podejmowanie świadomych decyzji dotyczących przyszłości UE poprzez zapewnienie im pełnego uczestnictwa w europejskim procesie demokratycznym.

Działania informacyjne i służące zaangażowaniu obywateli prowadzone przez punkty EUROPE DIRECT umożliwiają obywatelom podejmowanie świadomych decyzji dotyczących przyszłości UE poprzez zapewnienie im pełnego uczestnictwa w europejskim procesie demokratycznym.
Dzięki rozpowszechnianiu wiedzy na temat sposobu funkcjonowania UE i jej systemu demokracji parlamentarnej oraz wiedzy na temat kwestii, za które UE ponosi odpowiedzialność, punkty EUROPE DIRECT przyczyniają się do zwiększenia świadomości obywateli na temat tego, jakie korzyści wynikające z członkostwa ich państwa w UE czerpią oni w swoim codziennym życiu, oraz podkreślają ich wartość dodaną.

Punkty EUROPE DIRECT wsłuchują się również w oczekiwania obywateli i zapewniają im możliwość przekazywania informacji zwrotnych instytucjom UE.
 
 
 

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2021-11-05 07:46:43
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!