Aktualności

Poznaj Consumer Classroom - takiej strony jeszcze nie było! (2013-04-04)

Takiej strony jeszcze nie było! Consumer Classroom - to wielojęzyczna, ogólnoeuropejska strona, której atutem ma być jakość materiałów edukacyjnych oraz narzędzi pomocniczych, takich jak narzędzie do tworzenia lekcji, fora czy czat na żywo. Strona jest adresowana głównie do nauczycieli młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Consumer Classroom zaprasza nauczycieli do dynamicznej społeczności internetowej skupiającej nauczycieli z całej Europy - i nie tylko!

Celem strony internetowej Consumer Classroom jest promowanie edukacji konsumenckiej, a zwłaszcza nauczania jej w szkołach średnich w krajach Unii Europejskiej. Jest to wielojęzyczna, ogólnoeuropejska strona, finansowana przez Dyrekcję Generalną ds. Zdrowia i Konsumentów Komisji Europejskiej.

Atutem strony jest jakość materiałów edukacyjnych oraz narzędzi pomocniczych, takich jak narzędzie do tworzenia lekcji, fora czy czat na żywo. Są one przeznaczone dla nauczycieli młodzieży w wieku od 12 do 18 lat, ale mogą z nich korzystać wszystkie osoby chętne do współpracy.

Konstrukcja strony ułatwia nauczycielom zapoznanie się z tematyką konsumencką, tworzenie lub wybieranie gotowych lekcji dla uczniów oraz współpracę online z innymi nauczycielami i klasami z całej Europy.

Zachęcamy do zarejestrowania swojego konta i zapoznania się z potencjalnymi korzyściami!

Dodatkowe informacje

 

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Wojciech Olszewski 2013-04-03 10:16:55
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!