Aktualności

Uwaga! Poszukiwany, poszukiwana! (2013-05-20)

Akademia Aktywności Młodych FAM ogłasza III edycję konkursu na ,,Lubuskiego Wolontariusza Roku 2012/2013”.

Idea konkursu „Poszukiwany Poszukiwana” w kategorii: "Lubuski Wolontariusz Roku 2012/2013” - polega na znalezieniu w województwie lubuskim pozytywnej energii, pokładów dobra w młodych ludziach, najczystszej formy wolontariatu - radosnego, spontanicznego, przesiąkniętego miłością działania. Pomysłodawcą konkursu jest Fabryka Aktywności Młodych. Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Zielona Góra wsparł to przedsięwzięcie.

- Chcemy znaleźć najlepszych wolontariuszy, pokazać ich całemu światu i w ten sposób nagrodzić za to, że właśnie tacy są. Naszym celem jest również w pozytywnym świetle promować wolontariat, pokazywać jego zalety i tworzyć modę na wolontariat wśród młodzieży ponad 800 szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa lubuskiego - informują organizatorzy.

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać: szkoły, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, opiekunowie wolontariatu młodzieżowego, społeczności lokalne z terenu województwa lubuskiego, formalne i nieformalne grupy wolontariackie. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie kandydatury na formularzu dostępnym na stronie. Zgłoszenie winno zawierać udokumentowany opis osiągnięć i zasług kandydata.

Więcej informacji na stronie Fabryki Aktywności Młodych

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Monika Kujawska - Marszałek 2013-09-03 14:42:50
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!