Aktualności

Webstreaming o Wspólnej Polityce Rolnej (2013-06-27)

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza na spotkanie z Dyrektorem Generalnym Dyrekcji ds. Rolnictwa Komisji Europejskiej, Jerzym Plewą.

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w godzinach 11.15 – 13.00 i można je obserwować w Internecie. Webstreaming http://ec.europa.eu/polska/web_streaming_pl.htm

Spotkanie to związane jest z przewidywanym osiągnięciem wstępnego politycznego porozumienia między Parlamentem Europejskim, Radą i Komisją Europejską, które zakończy prawie 2-letni okres negocjacji w sprawie Wspólnej Polityki Rolnej.

Zaproponowana przez Komisję Europejską reforma, której założeniem jest "bardziej zielona i sprawiedliwa WPR", ma na celu długofalowe zagwarantowanie poziomu produkcji rolnej, przy jednoczesnym wzmocnieniu ekonomicznych i ekologicznych podstaw zrównoważonego rozwoju i przy równoległym zachowaniu różnorodności krajobrazów wiejskich oraz tradycji i praktyk rolniczych w UE.

W trakcie spotkania Jerzy Plewa przedstawi efekt ustaleń, czyli ostateczny kształt zreformowanej WPR, a także odpowie na Państwa pytania.

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Wojciech Olszewski 2013-06-27 08:43:31
na górę strony wstecz
Dołącz do nas na Facebooku!