Aktualności

Znaleziono 2046 wiadomości.

UE i nowy kształt polityki globalnej (2019-11-26)

Polityka klimatyczna, utrzymanie wolnego handlu, cyfrowa transformacja gospodarki – nowa Komisja Europejska wyznaczyła priorytety, których realizacja sięga daleko poza kontynent.

Szwecja na wesoło (2019-11-25)

Biblioteka Obcojęzyczna w Zielonej Górze wspólnie z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra serdecznie zapraszają na Wieczór szwedzki - „Szwecja na wesoło”

Transformacja przemysłowa Unii (2019-11-19)

Obniżenie emisyjności, wprowadzanie innowacji, cyfryzacji i rozwijanie umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodów przyszłości – to obszary, których rozwijanie ma pomóc państwom i regionom wspólnoty w transformacji przemysłowej.

Unia dla Eko - konferencja ekologiczna (2019-11-19)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra wspólnie z młodzieżową Agencją Informacyjna Maika zorganizowali na Uniwersytecie Zielonogórskim konferencję ekologiczną „Unia dla eko – Eko świat zaczyna się w twojej głowie”

Europejski Tydzień Redukcji Odpadów (2019-11-18)

Kilka tysięcy imprez w całej Europie – tak w ostatnich latach wyglądał Europejski Tydzień Redukcji Odpadów. Ekologiczna świadomość rośnie, ale wciąż może być większa.

VII turniej wiedzy o Unii Europejskiej (2019-11-15)

Już siódmy raz szkoły podstawowe z terenu gminy Sulechów spotkały się na Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej, który odbył się w Szkole Podstawowej w Brodach

„Gwiezdny Krąg” w Zielonej Górze (2019-11-15)

II etap XV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” w Zielonej Górze

Konferencja Ekologiczna (2019-11-15)

Konferencja z cyklu “Kultura polityczna oraz wartości kultury narodowej jako bazy wspólnoty europejskiej”

W fabryce bombek (2019-11-12)

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra od początku swojej działalności promuje wiedzę o kulturze i tradycjach krajów Unii Europejskiej.

DiscoverEU: zgłoś się po swój bilet! (2019-11-12)

Rusza kolejna runda konkursu DiscoverEU zorganizowanego przez Komisję Europejską.
Dołącz do nas na Facebooku!